2039/262
Et par lysestager af messing i form af frøer med vægtstang. 20. årh.s første halvdel. H. 13,5 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag