2427/​881

Dansk møbeldesign

Fire stole med stel af eg, betrukket i sæder med brunt skind. Udført og mærket hos Vamo. 1970'erne. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?