11916/51
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Komposition med hest, rytter og figurer i rum. Tryksign. Picasso. Litografi i farver. 34 × 42. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. april 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud