2014/​829

Ubekendt design

Skål af drejet træ i organisk form. Usigneret. H. 13. L. 30.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 31. marts 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag