2435/1276
Bælte af sort glat læder med sølvfarvet logo spænde. B. 4 cm. Justerbar L. 68–76 cm. Str. 70.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Noget slitage og ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Vurdering