2022/272
Kinesisk bord af hardwood med plade af marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 47. Diam. 55.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag