1542/635
Peter Bonnén (f. Frederiksberg 1945, d. København 2022)
To-delt skulptur. Sign. Peter Bonnén 75–76. Hvid marmor. 13×14,5×14. (2)
Let patina.
Moderne kunst og design - udskudt, 15. oktober 2015
Vurdering
Hammerslag