12032/142
FDB havefrø. Reklameplakat. Tryksign. Engholm. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 85×62. Uindrammet.
Fremstår med mindre rifter langs siden.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud