2009/86
Almue langbord med originalt rødmalet stel og skuffe, plade af fyrretræ. 19. årh. H. 81. L. 153. B. 68.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Plade med ormehuller og revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud