1925/26
Orientalsk tæppe i Nepal design. Gentagelsesmønster, meget flot glansfuld luv. 21. årh.(aldrig anvendt). 358×270.(2507)
Ældre malerier og møbler, 17. juni 2019
Vurdering
Hammerslag