1925/​26

Orientalsk tæppe i Nepal design. Gentagelsesmønster, meget flot glansfuld luv. 21. årh.(aldrig anvendt). 358×270.(2507)

Ældre malerier og møbler, 17. juni 2019

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK