2033/670
Doris Bloom (f. Vereeningen, Sydafrika 1954)
“Fog has a Bone I”, 1992. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 30×38.
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag