2446/1257
Vintage taske af mørkeblåt læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, tre rum med tre indvendige lommer og mørkeblåt læderfor. H. 21 x B. 24 x D. 5 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Mærker og ridser på læder. Nogle pletter på læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering