12032/130
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
To piger. Sign. Ludvig Jacobsen. Olie på lærred. Lysmål 40×50.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag