2110/1170
Emaljehalskæde af messing prydet med gul emalje. Stemplet monogram. L. ca. 42 cm.
Original æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 10. marts 2021
Vurdering
Hammerslag