12116/32
Merete Barker (f. Birkerød 1944)
Komposition. Sign. Merete Barker. Litografi i farver nr. 116/150. Bladmål 60×42. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag