873/862
James Daniel Torlakson (f. 1951)
“Navajo”, 1970'erne. Sign. Torlakson. Akvarel på papir. Lysmål 34×47.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag