2431/​107

Fransk Louis XVI søjleur af hvid marmor og forgyldt bronze, skive af hvid emalje. Sign. A Paris. 18. årh.s slutning. H. 46. B. 27. D. 9.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Optræksnøgle og Pendul medfølger.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

808896 3.200 DKK
811672 3.000 DKK