2203/17
Fransk Louis XVI 'marquis' armstol af bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 85. B. 82. D. 58.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag