1433/1121
Jadering af 14 kt. guld prydet med udskåret jade i form af to ænder. Str. 53. Original æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 13. august 2014
Vurdering
Hammerslag