2417/758
Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943)
Model. Usign. Mørkpatineret bronze på base. 30×29×20.
Almindelig patina.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud