2045/428
Engelsk kommode af mahogni, buet front med fem skuffer. 19. årh.s midte. H. 100. B. 110. D. 55.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere ben af mørkpoleret træ.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag