2443/​590

Jean-Louis Domecq

“Loft”. Fransk industrilampe af poleret metal, seks justérbare led og afbryder ved skærm. Mærket Jieldé, Lyon. H. Max. ca. 230.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 22. oktober 2024

Kategori
Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt

5 bud

Tidspunkt Byder Bud
(Autobud) 7.500 DKK
7.000 DKK
(Autobud) 6.500 DKK
6.000 DKK
5.000 DKK