12124/146
Gustaf Wolmar (f. Kristinehamn, Sverige 1880, d. 1971)
Landskab. Sign. G.W. Olie på lærred. 80×100. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag