1321/1557
Fad af sølv støbt med gadroneret kant og håndtag, utydl. stemplet. Vægt 1.374 gr. L. 57 cm.
Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 23. maj 2013
Vurdering
Hammerslag