12049/​160

Figur af lertøj i form af chimpanse. Sign. CVN. Udført hos EBFA Keramik. H. 18,5.

Almindelig brugspatina, herunder to afslag; ét på øret og ét på foden.

Kunst, antikviteter & design, 3. december 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag