12013/67
Tysk dåbsfad af tin graveret og dekoreret med punslet hjerte og kors. Dateret 1837. Diam. 30,5. H. 6.
Mindre buler, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag