2233/1005
Skandinavisk møbeldesign
Rektangulært sofabord af massivt fyr. 1970'erne. H. 50. L. 150. B. 91.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Plade med flere stødmærker.
Moderne kunst og design, 16. august 2022
Vurdering
Hammerslag