2233/​1005

Skandinavisk møbeldesign

Rektangulært sofabord af massivt fyr. 1970'erne. H. 50. L. 150. B. 91.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Plade med flere stødmærker.

Moderne kunst og design, 16. august 2022

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag