2048/682
Adi Holzer (f. Stockeran 1936)
Fire kompositioner. Sign. Holzer 73 samt med titel, E.A. Litografier i farver. Lysmål 64×49 og 49×64. (4)
Nogle mindre håndteringsmærker samt folder.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
30 bud