12131/30
Et par store, forgyldte rammer. Uden glas. 20.-21. årh. Lysmål 67,5×98. Rammemål 73,5×103,5. (2)
Få brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud