2441/189
Chr. Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935)
Aftenrøde over et stille hav. Sign. Chr. Benjamin Olsen. Olie på lærred. 30×41.
Vurdering
1001159 | ||
1096475 |