1509/897
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
Abstrakt kvindeportræt på gul bund. Sign. på bagsiden Bentemarie Kjeldbæk 09. Olie på lærred. 85×60.
OW Bunker & Trading A/S under konkurs.
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 24. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
18 bud