2434/​834

“Superellipse”. Spisebord med klemben af stål, udtræk samt tillægsplade. Top med hvid laminat. Model B 412. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1998. H. 70. L. 150/200. B. 120. (2)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?