2427/213
Fiskebestik af sølv smedet i rokokodesign. Bestående af 11 gafler L. 19 cm og 11 knive L. 21,5 cm. F. Heimbürger m.fl. Vægt 1110 g. (22)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Flere dele med gravering af initialer.
Vurdering
862281 (Autobud) | ||
875139 | ||
862281 |