2050/676
Ole Finding (f. Høng 1937)
“Vinter”. Sign. Ole Finding 81. Olie på lærred. 44×58.
Krakeleringer og afskalning
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag