2450/​131

Lille dansk renæssancekiste af egetræ, rigt udskåret front med ejernavn, 'Sielke Ohlens'. Bæregreb af jern. 17. årh. H. 39. L. 65. D. 35.

Nøgle medfølger. Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?