2439/​823

Dansk design

Tre cylindriske papirkurve af patineret kernelæder. H. 29/30/36. Diam. 23/24. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, pletter og smuds.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?