1408/110
Hans Hansen (f. Skovsgårde 1874, d. 1958)
Opstilling med blomster. Sign. Hans Hansen 1920. Olie på lærred. 37×29.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 17. februar 2014
Vurdering
Hammerslag