2118/​736

Ubekendt kunstner (, 20. årh.)

Portræt af Thorvald Bindesbøll. Sign. Gunnar J. Bronzeplakette. 22×16.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

12 bud

550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
420 DKK
(Autobud) 400 DKK
380 DKK
125 DKK
120 DKK
115 DKK
110 DKK
105 DKK
100 DKK