2024/579
Vibeke Alfelt (f. København 1934, d. sst. 1999)
Heste. Sign. Vibeke Alfelt 76. Akvarel på papir. Bladstørrelse 43×59.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag