Foto endnu ikke klar
2119/​253

Fire stokke af ibenholt og lakeret træ med greb af sølv og pletsølv, en med indlægninger. 20. årh. L. 88–91 cm. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker. Gravering på den ene stok

Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag