Foto endnu ikke klar
2119/253
Fire stokke af ibenholt og lakeret træ med greb af sølv og pletsølv, en med indlægninger. 20. årh. L. 88–91 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker. Gravering på den ene stok
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag