2441/689
Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-)
Æbletræer. Sign. Joh. C. Olie på lærred. 96×76.
Udstillet: Sønderjyllands Kunstmuseum, 13. sept. - 9. dec., 2003.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
22 bud
861745 | ||
232847 (Autobud) | ||
861745 | ||
232847 (Autobud) | ||
861745 | ||
232847 (Autobud) | ||
964342 | ||
232847 | ||
964342 | ||
875529 | ||
985134 (Autobud) | ||
875529 | ||
985134 | ||
875529 (Autobud) | ||
985134 | ||
875529 (Autobud) | ||
819461 | ||
875529 (Autobud) | ||
175789 | ||
875529 | ||
853301 | ||
322389 |