2441/172
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)
En læsende model. Sign. J. P. Olie på lærred. 35×29.
Svagt mærke langs blændrammens kant. Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
828795 | ||
503494 | ||
828795 |