1946/611
Bjørn Nørgaard (f. København 1947)
To kompositioner. Sign. monogram 2017, 83/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 29×37 og 35×28. (2)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud