2440/63
Samling sølv, bestående af sukker- og flødesæt, brødkurv og opsats. P. Hertz, 19. årh. Vægt 1110 g. H. 11–19,5 cm. (4)
Hank med gravering. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
891280 | ||
899542 (Autobud) | ||
913093 | ||
899542 | ||
846622 (Autobud) | ||
899542 | ||
846622 |