12115/30
Erik Stockmarr (f. København 1905, d. 1963)
Fire litografiske plakater. Tryksign. Cirkus Louis, Schumann og Benneweis samt Dyrup. Bladmål 85×62. Uindrammede. (4)
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud