2143/277
Et par store franske stager af forgyldt bronze. Louis XVI stil, 19. årh.s midte. H. 32. (2)
. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag