2148/589
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Fire kompositioner. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelser 28×21. (4).
Litteratur: Wivel nr. 46.1., 46.3, 46.4, 46.5.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud