2440/69
Samling diverse dele sølv, bestående af to små bakker, lille dyb skål, oval skål, saucenæb og kasserolle. P. Hertz, Cohr og Aug. Thomsen, 20. årh. Vægt 1285 g. (6)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
818051 | ||
891280 (Autobud) | ||
818051 | ||
891280 | ||
899542 | ||
846622 (Autobud) | ||
899542 | ||
846622 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.