2445/1265
“Casette” taske af beige flettet læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop og et rum med to indvendige lommer. H. 17 x B. 26 x D. 8 cm.
Ny pris i 2024 DKK 31,600. Original dustbag og kort medfølger.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Fremstår med ridser og mærker på læder samt kuglepensstreget på læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
12 bud
968264 | ||
920169 (Autobud) | ||
968264 | ||
920169 (Autobud) | ||
968264 | ||
920169 (Autobud) | ||
968264 | ||
920169 (Autobud) | ||
968264 | ||
920169 (Autobud) | ||
968264 | ||
920169 |