102/41
Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)
Parti fra Skagens plantage. Olie på lærred. Sign. V. Johansen 90, Skagen. 64×84.
Afbildet
Ældre malerier, 10. maj 2005
Vurdering
Hammerslag